Перекласти сторінку

Блог

Подарунки від Гетьманів України.


Н О В И Н К АПОДАРУНОК:

Сувенірний набір цукерок "Петро Дорошенко" із серії "Видатні Гетьмани України". 500 г.

Виробник: Україна, м.Рівне.


***

Інформація від виробника.

Ми створили художню подарункову коробку цукерок із славетними синами українського народу – видатними Гетьманами України. На відміну від існуючих аналогів на полицях, наші герої – реальні люди, які у свій час віддано творили українську Державу!

До складу набору входять цукерки, що виробляються в Україні кондитерами власноруч, та у відповідності до ДСТУ. Особливістю ручної роботи є те, що Ви не зустрінете схожих за якістю та смаком цукерок у жодного з великих кондитерських виробників в Україні.

Ручна робота у виробництві цукерок та складанні коробки, яка скріплена гербовою печаткою Гетьмана – створює продукт, що увібрав у себе світло розуму, міць рук, гармонію душі та силу духу України. Ви не знайдете двох абсолютно однакових коробок! Саме їх відмінність і створює унікальний та неповторний подарунок – сувенірний набір цукерок «Видатні Гетьмани України»!


ПОДАРУНОК:

Сувенірний набір цукерок "Іван Мазепа" із серії "Видатні Гетьмани України". 500 г.

Виробник: Україна, м.Рівне.


Сьогодні існує два види коробок цукерок серії “Видатні Гетьмани України”: «Іван Мазепа» та «Петро Дорошенко». 
Історична довідка (м-л із Вікіпедїї).

Іва́н Степанович Мазе́па (*20 березня 163921 вересня 1709) — український військовий, політичний і державний діяч. Гетьман Війська Запорозького, голова козацької держави на Лівобережній (16871704) і всій Наддніпрянській Україні (17041709). Князь Священної Римської імперії (17071709). Представник шляхетного роду Мазеп-Колединських гербу Курч з Київщини. В молодості служив при дворі короля Яна II Казимира. Після обрання гетьманом намагався відновити авторитет інституту гетьманства в Україні. Зробив великий внесок у економічно-культурний розвиток Лівобережжя. Перебуваючи під патронатом московського царя Петра I, проводив курс на відновлення козацької держави Війська Запорозького з кордонами часів Хмельниччини. Тривалий час формально підтримував Московське царство у Північній війні зі Швецією, 1708 року перейшов на бік шведів. Після поразки під Полтавою врятувався у Молдавії. Помер у місті Бендери.


Петро́ Дороше́нко (162719 листопада 1698) — визначний український військовий, політичний і державний діяч. Гетьман Війська Запорозького Правобережної України (1665–1676), очільник Гетьманщини (1668–1670). Козацький полковник, учасник Хмельниччини та козацько-московської війни.

Народився в Чигирині. Походив із давнього козацького роду, онук соратника Петра Сагайдачного Михайла Дорошенка. Батько — наказний гетьман Дорофій Дорошенко.

Загалом існуючі джерела не дають змоги широко висвітлити життя і діяльність Петра Дорошенка в молоді роки — до часу проголошення гетьманом в 1665 році відомості про нього досить фрагментарні.

Гетьманування, котре припало на добу Руїни, провів в постійних війнах, як з зовнішніми так і внутрішніми супротивниками.


***


ВІД КОМПАНІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКА СЛУЖБА ПОЗДОРОВЛЕНЬ-РІВНЕ":

Фахівці високо оцінюють НОВИНКУ, а тому рекомендують

використовувати ці два види подарункових наборів цукерок на:

- День народження,

- весілля,

- Новий рік,

- День Святого Валентина,

- 8 Березня,

- День матері,

- День щастя,

- державні, релігійні, народні свята!

Впевнені, що вони завжди будуть доречними та підкреслять вашу оригінальність з історичним екскурсом.

________________________________

Довідки: msp-ua@yandex.ua

Коментарі

Додати коментар

Неля Іванівна Скрипник

Цікаві подарунки. Думаю, що це сьогодні актуально. Гадаю, що це початок проекту?!

Коментувати