Перекласти сторінку

Блог

Доподарунок

В індустрії свят та подарунків сьогодні 26.12.2015 з'явилося нове слово - доподарунок.


Для інформації зверномось до Вікіпедії.

Знаходимо слово Подарунок — це річ, яку дарувальник за власним бажанням безкоштовно віддає у володіння іншої особи з метою задовольнити її вподобання. Слово «подарунок» за смисловим значенням схожий з такими поняттями як «дар» та «пожертва».

Подарунок (дарунок) — предмет дарування.

Однак, вручення подарунка всеж пов'язане із відповідною нагодою: певною подією, звичаєм або святом. Подарункові нагоди бувають різноманітними:


  • звичаї та свята (День народження, ювілей, Новий рік, Весілля, День святого Валентина);
  • вираження вдячності, подяки;
  • демонстрація любові чи дружби;
  • прояв співчуття;
  • вираження співчуття. Всього в Україні існує 26 приводів дарувати подарунки.           Дарува́ння — дія, в результаті якої майно безоплатно переходить із власності однієї особи у власність іншої особи. Особа, яка дарує, називається дарувальником. Особа, якій дарують, і яка приймає дарунок, називається обдарованим.

Це був вступ до головної теми.

Сьогодні 26.12.2015 мені зателефонував товариш і повідомив, що бажає зробити доподарунок (подарунок він вручив з нагоди Дня Святого Миколая). Безумовно, я прийняв цей славний, цікавий та корисний подарунок, ой ні доподарунок. Саме це слово озвучив мій товариш.

Тепер разом зробимо опис значення слова доподарунок. 

Доподарунок - це річ, яку дарувальник за власним бажанням додатково через певний час безкоштовно віддає у володіння обдаровуваному з метою задовольнити її вподобання.

Підсумок. Запам'ятаємо, що 26.12.2015 напередодні Нового 2016 року з'явилося нове слово - доподарунок!Немає коментарів

Додати коментар