Перекласти сторінку

Блог

Гордість міста!

місто Рівне. Центальна частина. Вулиці, будинки...

Хто будував наше місто, чиї руки долучалися до цих споруд. Чий професіоналізм та виснажлива праця залишилися в кожній цеглині?... Хто ці люди? Як склалась їхня доля?

Гадаю, щоб мати майбутнє необхідно пам'ятати про минуле. Переконаний, що необхідно пам'ятати не лише про керівників установ, організацій минулих років, а ще про простих працівників, саме вони чомусь залишаються в сутінках історії (за виключенням родин).

Я люблю наше місто, завжди цікавлюсь історією його розвитку. Історією яка не переписана під певну політичну силу, а тією історією яка писана працею людей.

Мені пощастило 4 жовтня ц.р. мати зустріч з людиною, яка близько 40 років працювала малярем-штукатуром, а її руки долучалися до будівництва основних споруд міста та цілих вулиць.

Нині вона відсвяткувала своє 80-річчя! На замовлення сина (не зміг приїхати, а тому скористався послугами Всеукраїнської Служби Поздоровлень) я виконував поздоровлення їхньої мами.

Короткий перелік об'єктів будівництва де старанно працювала ювілярка:


ГОТЕЛЬ "МИР" (вул. Міцкевича).


ПРОСПЕКТ МИРУПОЛОГОВИЙ БУДИНОК (нині обласний перинатальний центр)РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ (колись обком Компартії України).КіНОПАЛАЦ "УКРАЇНА" (колись кінотеатр "Жовтень").ПАТ "РІВНЕНСЬКИЙ ЦУМ" (колись Рівненський ЦУМ).РІВНЕНСЬКИЙ ДРАМТЕАТРвулиця Московська (нині С.Бандери).... Кінотеатр «Космос», реставрація кінотеатру «Глобус», коли переробляли в Органний зал.

Концертний зал в парку ім. Т.Г. Шевченко (нині Будинок культури).«Будинок одягу» (нині «Злата Плаза»).


А ще наша ювілярка вела забудову житлових будинків по вул. Дозорцевої (нині Князя Романа).

Необхідно зазначити, що будинок в якому вона зараз проживає Марія Іванівна, теж вона будувала, а ще багато інших об'єктів нашого улюбленого міста.

Уявляю, що кожен метр стін цих та інших будинків пройшли через руки славної жінки-трудівниці!НАМ ДУЖЕ ШКОДА, ЩО МИ НЕ МАЄМО МОЖЛИВІСТЬ В ЦІЙ ПУБЛІКАЦІЇ ВИСТАВИТИ ФОТО ЮВІЛЯРКИ З ПОДАРУНКАМИ, ЇЇ ГОСТЕЙ (Замовник поздоровлення не дав згоди).

__________________________________________________

Після виконання поздоровлення наш клієнт написав:

"Огромное спасибо! Маме и гостям всё понравилось!.

Мамочка моя просто сияла от радости.

Спасибо! Вам за её настроение и улыбку!

Хороших Вам клиентов!

Я и мои родные очень довольны!

Праздник получился!

Будем к Вам, надеюсь,

по хорошему поводу обращаться!

Фото тоже понравилось!"

__________________________________________________


Володимир Карабачинський,

Керівник "Всеукраїнської Служби Поздоровлень-РІВНЕ"Немає коментарів

Додати коментар