Перекласти сторінку

Блог

ЩОБ ВСІ БУЛИ ЩАСЛИВИМИ. АБО КРОК НАЗУСТРІЧ.

Міжнародний день щастя 

Відзначається в усьому світі 20 березня.

Пам'ятний день був заснований Генеральною Асамблеєю ООН 28 червня 2012 року з метою підтримки тієї ідеї, що прагнення до щастя є невід'ємним бажанням кожної людини на планеті.

Багатьох цікавить питання, що людині потрібно для щастя насправді і чи зможе все це зробити її по-справжньому щасливою. Так як багато мудреців минулого вважають, що щастя - це шлях, а не вже досягнута мета чи успіх. Це означає, що щастя ми відчуваємо, коли рухаємося до мети, а не коли її досягаємо.«Що потрібно для щастя? А потрібно чимало ... »
Скільки вже всього і всіма, починаючи з античності, написано про щастя, про те, що потрібно, щоб стати щасливим...

А щасливим хоче бути кожен, тільки от в поняття «щастя» і як його досягти кожен вкладає своє розуміння. Щастя, між іншим, так вважають фахівці, залежить і від нашого темпераменту і від особистісних якостей, від того про що ми мріємо, чого досягаємо, кого любимо і з ким дружимо ...

А ось місце проживання, соціальне коло, зовнішні обставини і добробут на щастя впливають найменше. 

       

У 2010 році, коли ініціював заснувати цей день, я писав такі слова: «Давайте бажати один одному щастя. Чим більше побажань щастя, тим більше позитиву ми посилаємо у всесвіт, і воно неодмінно повернеться до нас! ». Побажання щастя необхідно: рідним, близьким, знайомим, друзям, партнерам, клієнтам, колегам. Енергія наших позитивних думок приверне до нас потрібні обставини і удачу. Бажаємо один одному щастя! "Бажаю всім щастя!" - яскравий приклад ініціативи зробити щось хороше в житті інших людей. Як ініціатор свята проводив обговорення теми в соціальних мережах. Питання обговорював з керівниками представництв Міжнародної Служби Поздоровлень в містах та країнах СНД, а також Далекого зарубіжжя. Написав ряд листів до органів влади і управління України, Росії, а також в ООН.

І тільки через два роки сталося!

Генеральна асамблея ООН на сесії 28.06.2012. прийняла рішення вважати 20 березня Міжнародним Днем щастя! Тут і моя дуже маленька частинка в створення цього пам'ятного дня!


Довідка:

У світі приблизно 200 країн, з них 193 є членами ООН. На Землі більше 7000 мов. А уявіть собі, якщо всі народи світу на своїй рідній або офіційній мові побажають

щастя? !!! Який буде позитив!

При підготовці цього матеріалу, виявив таку сумну статистику, що з розвитком комунікацій кількість живих мов скорочується зі середньою швидкістю 1 мова в два тижні. На 40 найбільш поширених мовах розмовляє приблизно 2/3 населення Землі. Найбільше людей говорять китайською, хінді, англійською, іспанською, арабською, російською та португальською. Значно поширена і французька мова, проте число тих, хто вважає її рідною (першою), порівняно невелика. В даний час налічується трохи більше 400 мов, які вважаються зникаючими. Але не може бути щасливою людина не маючи своєї рідної мови!

Саме тому, вношу пропозицію провести 20 березня ц.р. захід „ЩОБ ВСІ БУЛИ ЩАСЛИВИМИ. АБО КРОК НАЗУСТРІЧ”, метою якого буде: 

1). Створення позитивних емоцій в мережі Інтернет, в побуті;

2). Популяризація рідної мови;

3). Тест на перевірку справжніх друзів, бажаючих побачити вас щасливими;

4). Направити кожного учасника цього заходу в рух на шлях до досягнення мети - стати щасливим!
Що потрібно зробити (буде доповнюватися):

1). Написати всього ТРИ слова на рідній мові на своїй сторінці в соціальних мережах о 12:00 за Київським часом. Ваші побажання з'являться в стрічці ваших друзів.

2). Якщо ваші друзі, знайомі або рідні далеко від вас - пошліть обов'язково листівку і напишіть всього ТРИ слова (відправляйте завчасно. Пошта іноді гальмує). Можна зателефонувати і побажати Щастя! А можна розмістити побажання Щастя на ресурсі «ЩОБ ЗНАЛИ ВСІ В ІНТЕРНЕТІ!». Для людей бажаючих особливо «відзначитися» вітається випуск вітальних плакатів і т.д. і т.п. А можна скористатися послугами Служб Поздоровлень і передати свої почуття і побажання разом з маленьким презентом або букетом квітів.

3). Коли вийдете з дому 20 березня не забудьте побажати Щастя сусідові, водієві маршрутки, вахтеру, шефу, колегам і т.д. Це важливо! 


Додавайте свої ідеї та пропозиції мені на поштову скриньку:

msp-ua@ukr.net до 10 березня ц.р.

Додатково повідомляю, що готую матеріал, який виставлю до 20 березня в Ютубі. 


З повагою та побажаннями Щастя

Володимир Карабачинський

Рівне.     

 

Коментарі

Додати коментар

від ВСП-РІВНЕ

Посилання на новий кліп з нагоди Міжнародного дня щастя:
https://www.youtube.com/watch?v=7K3K8LYI1ZA
рік - 2018.

Коментувати