Перекласти сторінку

Новини

Кубок Юнік-Денса- 2015

Шановні Друзі!

Компанія "Всеукраїнська Служба Поздоровлень-РІВНЕ" підтримує Відкриті Міжнародні рейтингові змагання "Кубок Юнік-Денса-2015"! 


Інформаційний спонсор Всеукраїнська Служба Поздоровлень.


***

Від організаторів змагань:

Раді знову запросити Вас на ІІІ Відкриті міжнародні рейтингові змагання«Кубок Юнік Денса 2015»!

Наша мета провести змагання з посиланням – танцювальний спорт і надалі розвиватиметься, тільки потрібно жити ним!

Ми прагнемо, щоб «Кубок Юнік-Денса 2015» сприяв розвитку співпраці в танцювальній сфері та ярко продемонстрував дружбу та єднання, взаєморозуміння та повагу, що є запорукою подальшого сталого розвитку танцювального спорту в Україні.

Запрошуємо Вас 8-10 травня 2015 року відвідати м.Київ та прийняти участь в змаганнях, що відбудуться в готелі «Рамада-Енкор-Київ» (Столичне Шосе, 103).

В програмі турніру Чемпіонати України серед дорослих (стандарт, латина, 10 танців), серед молоді (стандарт, латина, 10 танців), юніорів II (стандарт, 10 танців), що є відбірковими на Чемпіонати Світу та Кубки Світу.

Нагадуємо, про необхідність оформлення іменної заявки в місцевому управлінні спорту для учасників Чемпіонатів та Кубків України.

Також в програмі змагань Кубки України серед юніорів I (латина) та ювеналів II (стандарт), а також змагання Всесвітньо федерації танцювального спорту WDSF Open в категорії Under 21 (Standard, Latin). Чемпіонати України з танцювального спорту, а також категорії Всесвітньої федерації танцювального спорту (WDSF) будуть оцінювати судді з Білорусії, Болгарії, Латвії, Литви, Македонії, Молдови, України, Хорватії та Чехії.

Ми, як організатори змагань, зробимо все можливе для Вашого максимально комфортного та приємного перебування на турнірі!


З повагою, Організатори ІІІ Відкритих міжнародних рейтингових змаганнь

«Кубок Юнік Денса 2015»

+38 066-445-67-05

(gdvd@voliacable.com)

Немає коментарів

Додати коментар