Перекласти сторінку

Новини

З Днем Святого Валентина!

Кажуть...

Ким є людина без кохання -
кораблем з розірваним вітрилом,
птахою із зламаним крилом в чужім краю,
поетом, що згубив рифму...

Так без кохання і життя тьмяніє
Як лист осінній піде в небуття
Щасливий той, хто зрозуміть зуміє
Що лиш Любов - продовження життя!Від усієї душі вітаємо своїх членів клубу з Днем закоханих!

Бажаємо вам, щоб всупереч лютневий холодів, у вашій душі настала весна, розквітли проліски і засяяло сонце.

ВІРНІСТЬ
А скільки легенд про Валентина і свято на його честь знаєте ви? Ми розповімо вам ще одну романтичну…

Згідно переказу, Валентин був молодим, добрим і чуйним християнським священиком. Він жив в епоху Римської імперії і застав часи правління Клавдія II, який тоді видав указ про заборону одруження всім римським легіонерам, вважаючи, що таким чином вони не будуть думати про дружину, дітей і присвятять своє життя служінню на благо імперії.
Але справжню любов не зупинять ніякі заборони, закони і загрози смертної кари, тому солдати вінчалися зі своїми обраницями таємно. Допомагав їм у цьому ніхто інший як священнослужитель Валентин. Слава про нього рознеслася по всьому Риму, дійшла до Клавдія II і незабаром Валентина взяли під варту.
В ув’язненні в нього закохалася сліпа дочка тюремника, але завдяки молитвам коханого до неї повернувся зір. Так чи інакше, закоханим не судилося бути разом. 14 лютого, за наказом імператора, Валентина стратили.
Через роки страченого єпископа зарахували до лика святих, а в 496 році Папа Геласіус оголосив 14 лютого Днем святого Валентина.
Серед європейців це свято відзначається з ХІІІ століття, а в США – з XVIII. В Україну ж день усіх закоханих прийшов набагато пізніше і офіційно відзначається не так давно. Не дивлячись на це, українці не менш тепло і радісно зустрічають це свято!

Шановні Друзі, закохані та навіть початківці амурних справ!

Не баріться! Свято на порозі!

А якщо ви далеко від своєї коханої людини, або у вас немає можливості привітати особисто, знайте, що місток кохання "збудує" для вас наша служба.

Замовлення вже приймаємо!

___________________________________________

Немає коментарів

Додати коментар