Перекласти сторінку

Послуги

             Дорогі Друзі!
Напевно  кожен, хто вперше потрапив на наш сайт, думає що знаходиться на одному з інтернет-магазинів. Відразу виводимо Вас із омани.

Ми не магазин, ми не Cалон квітів, ми Служба оригінальних поздоровлень. Тому, зараз ви перебуваєте на сайті Всеукраїнської Служби Поздоровлень у місті Рівне.

Якщо у Ваших рідних і близьких людей знаменний день і Ви не можете в цей день бути поруч з ними, або хочете зробити їм сюрприз, кращий вихід - замовити у нас послугу!


Замовлення на сайті та по email приймаються цілодобово.
Замовлення поздоровлень виконуємо з 9:00 до 19:00 щодня.

СвятоВсеукраїнська Служба Поздоровлень-РІВНЕ забезпечує сервіс: вручення квітів, подарунків, фруктових кошиків, шампанського і будь-якого роду вітальних сюрпризів у Рівному та Рівненській області. Крім стандартного переліку, Ви можете замовити у нас оригінальні подарунки та поздоровлення.
Після того як ваше замовлення буде виконано, ви отримаєте SMS- повідомлення про виконання поздоровлення, яке також буде (за бажанням) продубльовано по електронній пошті. Підтвердження виконання замовлення висилається після отримання звіту від виконавця поздоровлення, тому повідомлення можуть приходити з невеликою затримкою.

Ми гарантуємо, що вся інформація передана нам для обробки Вашого замовлення, конфіденційна.

Оформити замовлення